רילוקיישן

TDY Cargo שירותי רילוקיישן

זקוקים להובלת תכולות לחו"ל במסגרת רילוקיישן?

TDY CARGO  תבצע עבורכם את המשימה במקצועיות ביעילות ובאחריות.

במשך למעלה מ-40 שנים מנהלי החברה התמקצעו במתן פתרונות בתחום ושכלול השירות ללקוחות הנדרשים לרילוקיישן במסגרת לימודים, עבודה, או מעבר זמני/קבוע לחו”ל.

TDY CARGO תשמח לבצע עבורכם את הפעולות הבאות:

 • תוכנית מעבר מותאמת אישית – כולל שיחת ייעוץ חינם
 • בניית מודל מעבר מתכונן ומדוקדק יחד עם הלקוח
 • אריזה מלאה של תכולת הבית והחפצים האישיים
 • הכנת כלל הניירת והתיעוד הנדרשים לשילוח באוויר ובים
 • הסדרת כלל אישורי המכס הרשמיים בנמלי כניסה בינלאומיים
 • הובלה ימית/אווירית של מטען החפצים האישיים כולל פריטים יקרי ערך
 • מעקב REALTIME אחר המשלוח
 • הובלת כלי רכב
 • הובלת חיות מחמד
 • אחסון במעבר
 • ביטוח תכולה

 להלן ריכזנו עבורכם מדריך הכנה לקראת רילוקיישן,

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לייעוץ אישי ללא עלות

כל הצעדים החשובים לקראת רילוקיישן

קיבלתם החלטה על רילוקיישן? מזל טוב ובהצלחה !

 עם זאת, מעבר לארץ חדשה עלול להיות מסובך ומתיש אם לא מנהלים אותו היטבולכן מובאים כאן לעזרתכם כל הצעדים המומלצים בכדי להקל על המעבר לביתכם החדש. אם תעקבו אחר ההוראות ותפעלו מתוך מחשבה, תכנון וסבלנות – מובטח לכם שתהליך המעבר יהיה קל, נעים ופשוט.

התחילו בהכנות כבר כחודשיים לפני תאריך המעבר. ישנם מספר דברים שעליכם לדאוג להם. הכינו את סידורי הנסיעה עבורכם ועבור בני משפחתכם. תכננו את זמן ההגעה שלכם כך שתגיעו כאשר כל חפציכם כבר הגיעו לארץ החדשה – כמובן שחשוב שתגיעו לבית החדש לפני שהמובילים מגיעים לפרוק שם את חפציכם. חישבו על כל הפרטים הקטנים של סידורי הנסיעה. למשל – האם גם חיית המחמד שלכם מבצעת אתכם רילוקיישן? אם כן, ערכו עבורה את הסידורים הדרושים, ובררו לגבי החיסונים הנדרשים, אופן העברת החיה במטוס וכו’. האם אתם מעבירים לארץ החדשה את כלי הרכב שלכם? אם כן, כדאי לתכנן את זמן ההגעה כך שהמכונית תמתין לכם בנמל כאשר אתם מגיעים. אם לא, תכננו כיצד תגיעו משדה התעופה לביתכם החדש.
התקשרו לכל חברות השירותים (חברות האינטרנט, טלפון קווי, הביטוח, בנקים וכו’), וארגנו את הניירת החשובה לפחות חודש לפני שאתם מבצעים רילוקיישן. אם למשל תשנו את כתובת המגורים שלכם בתעודת הזהות עוד לפני המעבר, תוכלו להימנע מכאבי ראש רבים שעלולים להיגרם עקב חשבונות שיגיעו לכתובתכם הישנה, דרישות לביטוח לאומי שימשיכו להישלח או אפילו הפסקת המים, הגז או החשמל בביתכם הישן – מה שיפגע בדיירים החדשים. הכינו רשימה של כל הארגונים והחברות השונות אשר מספקים לכם שירותים ושל כל הארגונים והחברות שתזדקקו לשירותיהם בארץ החדשה, לאחר שתבצעו רילוקיישן. הכינו קלסר או תיקייה בו תשמרו את כל הניירת הקשורה למעבר. בידקו את הדרישות לגבי רישיון הנהיגה, והנפיקו רישיון נהיגה בינלאומי בבנק הדואר. ארגנו את כל הניירת החשובה שלכם, כמו הדרכונים, הצהרות המס, קבלות על תשלום ביטוח לאומי וכו’. קחו אותם עמכם בטיסה והכינו עותקים שישלחו עם שאר הפריטים שלכם.
לפני הרילוקיישן, עליכם למצוא את כל מה שקבור או מתחבא בביתכם. אם אתם מוצאים לפתע פריטים שלא השתמשתם בהם כבר שנים, זהו הזמן המתאים להפרד מהם לשלום. כך תוכלו לעשות זאת: העריכו מחדש את כל מה שבבעלותכם, לא משנה כמה עלה החפץ או ממי קיבלתם אותו. אל תשכחו מדוע אתם מבצעים רילוקיישן ולאן אתם עוברים, והתארגנו בהתאם. השאירו מאחור פריטים מיותרים – ספרים שלא קראתם וכבר לא תקראו, פרויקטים בלתי גמורים שכבר לעולם לא תסיימו וכו’. אם קיים ריהוט בביתכם החדש, בידקו מהו והשאירו מאחור פריטים שלא תזדקקו להם יותר. ספרו לחבריכם ובני משפחתכם שאתם נפרדים מחפצים שונים וחלקו אותם ביניהם. אם תדעו שחבר טוב מקבל אותם תרגישו טוב יותר, ויהיה לכם קל יותר להיפרד מהחפצים (בעיקר מחפצים ישנים או יקרים). אם נשארתם עם חפצים רבים שלא מצאתם להם בית חדש – תוכלו לערוך מכירה קטנה ולמכור אותם במחיר סמלי לשכנים ומכרים. כך תוכלו גם לחסוך את עלות הובלתם, וגם להרוויח מעט כסף שתוכלו להעזר בו עבור פריטים חדשים לאחר שתבצעו רילוקיישן. אתם יכולים כמובן גם לתרום פריטים שונים לצדקה.
אחרי שאמרתם שלום ולא להתראות לפריטים לא נחוצים, הגיע הזמן ליצור קשר עם הצוות שלנו בחברת TDYCARGO. אנו נשלח צוות מיומן ומקצועי שיארוז את חפציכם ביעילות. הכינו רשימה כתובה או צילומים הכוללים את כל הדברים שלכם. כך תוכלו להשוות את הרשימה שלכם עם הפריטים שמגיעים לבית החדש, ולוודא שלא איבדתם כלום. בנוסף, הרשימה תסייע לכם לדעת כמה אריזות אתם צריכים, ויעזור לנו להכין הצעת מחיר וסידור עבודה עבורכם. הדבר הבא עבורנו הוא להכין את ציוד האריזה. אנו יכולים להשתמש בפריטים רבים שכבר קיימים ברשותכם: נרפד את הקופסאות בהם ארוזים חפצים שבירים בעזרת מגבות, סדינים ושמיכות, כריות שאינן כבר בשימוש ועוד. הנה כמה טיפים שיעזרו לנו להתחיל באריזות: • נארוז ראשונים דווקא את הפריטים שאתם משתמשים בהם לעיתים רחוקות יותר (כדי שהם יהיו בתחתית האריזה). • נתרכז בחדר אחד בכל פעם. נתמקד במשימות קטנות ולא בבית כולו בבת אחת. • נרשום על כל קופסה את תכולתה, ונכתוב לאיזה חדר היא מיועדת בבית החדש. בנוסף, נציין על הקופסאות הערות חשובות כמו “שביר” וכדומה. • נאסוף פריטים יקרים או יקרי ערך במיוחד, כמו מתנות סנטימנטליות במיוחד, ונארוז אותם בנפרד משאר החפצים כדי שתוכלו למצוא אותם בקלות. • בתהליך רילוקיישן, כדאי לחכות עד שבוע המעבר עצמו כדי לבצע את התהליכים הבאים: גבו את כל המידע שעל המחשב שלכם. קחו עמכם את הגיבויים בשעת הטיסה – את המחשבים תוכלו לשלוח בביטחון בעזרתנו. אספו במקום אחד את כל המפתחות, מפעילי האזעקות, המנעולים וכו, והכינו אותם כך שתוכלו להעביר אותם בקלות לדיירים הבאים או לסוכנות התיווך. לבסוף, עברו בכל החדרים שסיימנו את אריזתם, בדקו בארונות, במגירות ובשאר מקומות האחסון ובדקו שלא שכחנו כלום.
שבועיים (לכל היותר) לפני הרילוקיישן, כל הסידורים שלכם כבר צריכים להיות מוכנים. בדקו איתנו כדי לוודא שכל פרטי ההובלה מוכנים. שלמו וסגרו את כל החשבונות שלכם בארץ. וודאו את תהליך עזיבת הבית וכניסה לבית החדש מול הדיירים החדשים או העוזבים, או מול חברת התיווך. תכננו תרחישים אפשריים בהם תהיה בעיה עם הכניסה לבית החדש. היכן תלונו? היכן תאחסנו את חפציכם? תכננו כיצד תנקו את ביתכם החדש לפני שחפציכם יכנסו אליו, בין אם אתם מתכננים לעשות זאת לבד או בעזרת חברה מקצועית בחו”ל. דאגו שיהיה מי שישמור על הילדים ביום בו מגיעה ההובלה אל הבית החדש, או חשבו על “חדר בטוח” בו הם יכולים לשהות בהנאה ובלי להפריע. וודאו שהתשתיות במעונכם החדש מוכנות, החשמל, המים, רשת האינטרנט וכו’. >הדבר הכי חשוב שנוכל להציע לכם, הוא להישאר רגועים ובשליטה. רילוקיישן הוא עניין לא פשוט, אך זכרו שהוא נעשה מתוך בחירה ורצון. בשורה התחתונה, תהליך של רילוקיישן הוא משהו שאתם עושים עבור עצמכם ובני משפחתכם, מתוך שאיפה לשפר משהו באיכות החיים. לכן, כדאי לעבור את התהליך בצורה רגועה ונעימה, להימנע מלחץ ועצבים מיותרים ולפעול לאט ובנחת לפי הצעותינו. ה צוות שלנו בTDY-CARGO יאפשר לכם שקט נפשי לפני המעבר. אנו מתחייבים לעזור לכם להיות רגועים ככל שרק ניתן.

קבלו הצעת מחיר מהירה

  ממליצים עלינו

  דניאלה
  דניאלה
  מעלה אדומים
  קרא עוד
  תודה לכם על שרות מדהים של צוות ההובלה בישראל. המובילים הגיעו בזמן בדיוק כפי שנקבע והפגינו מקצועיות ואחריות תודה על הכל! נמליץ עליכם גם בעתיד
  חנן
  חנן
  קרא עוד
  רצינו להודות לכם על ארגון המשלוח שלנו מסן דייגו לישראל. הכל הגיע בשלום. הטיפול בארה"ב היה מצוין וכך גם הארגון והסיוע בארץ.
  יהודה
  יהודה
  קרא עוד
  טרם הספקתי אבל רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמהיר. המשטח הגיע ללקוח ללא כל בעיות. הכל עבר "חלק". כמו כן תודה על ההסברים והעדכונים השוטפים של זמן הגעת המשלוח.
  הקודם
  הבא
  TDY CARGO
  Scroll to Top

  קבלו הצעת מחיר מהירה