אוניות צ'ארטרים

TDY Cargo אוניות צ'ארטרים | שילוח ימי | הובלה ימית

שילוח ימי זו השיטה הכי זולה והכי פופולרית לשילוח בינלאומי. שילוח ימי והובלה ימית מתבצעת על ידי אניות מטען. ניתן גם לשלוח סחורות בעזרת שילוח אוירי מהיר, אך שילוח זה מוגבל מבחינת סוג וגודל המטען שניתן לעלות בטיסה, ועלותו יותר גבוהה משילוח ימי. אמנם קיימות חברות שילוח רבות שמספקות שירות של שילוח ימי והובלה ימית, אך על מנת לקבל שירות מקצועי ואמין עדיף לבחור בחברה וותיקה ואמינה לשילוח בינלאומי כמו חברת טי.די.ווי קרגו (TDY CARGO) המתמחה בשילוח בינלאומי ועמילות מכס עם למעלה מ-40 שנות ניסיון. החברה תעמוד לשירותכם עם צוות מקצועי גדול ובעל נסיון רב הפרוס ב-5 מוקדים שונים בארץ למתן מענה מיטבי ושירות חם ואישי. TDY CARGO מתמחה בשילוח ימי והובלה ימית של ציוד כבד, רילוקיישן, חומרים הנדרשים לטיפול ואריזה מיוחדת עם אוניות צ’ארטרים והפלגות שבועיות למגוון רב של יעדים בעולם.

קבלו הצעת מחיר מהירה

  ממליצים עלינו

  דניאלה
  דניאלה
  מעלה אדומים
  קרא עוד
  תודה לכם על שרות מדהים של צוות ההובלה בישראל. המובילים הגיעו בזמן בדיוק כפי שנקבע והפגינו מקצועיות ואחריות תודה על הכל! נמליץ עליכם גם בעתיד
  חנן
  חנן
  קרא עוד
  רצינו להודות לכם על ארגון המשלוח שלנו מסן דייגו לישראל. הכל הגיע בשלום. הטיפול בארה"ב היה מצוין וכך גם הארגון והסיוע בארץ.
  יהודה
  יהודה
  קרא עוד
  טרם הספקתי אבל רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמהיר. המשטח הגיע ללקוח ללא כל בעיות. הכל עבר "חלק". כמו כן תודה על ההסברים והעדכונים השוטפים של זמן הגעת המשלוח.
  הקודם
  הבא
  TDY CARGO
  Scroll to Top

  קבלו הצעת מחיר מהירה