קבלו הצעת מחיר מהירה

שילוח בינלאומי

לישראל קשרי המסחר שלה עם העולם רבים ומפותחים אסיה, אירופה ואמריקה. בשילוח בינלאומי ישנו תהליך ארוך ומסועף של בירורים, אישורים, חתימות, הזמנות ועדכונים עד שהמוצר מגיע לארץ. כאשר עובדים מול חברות שילוח בינלאומי, הסיכויים לאי הגעת משלוח או עיכובים מצטברים יורדים בצורה דרמטית.

חברות שילוח בינלאומי מציעות שילוח אווירי ושילוח ימי. שילוח ימי – בשילוח ימי יכולים להעביר ריהוט, מוצרי חומרי גלם ודשנים. שילוח אווירי – בשילוח אווירי  יכולים להעביר מוצרים בעלי תוקף מוגבל, מוצרים בעלי שווי גבוהה או מוצרים הנדרשים בדחיפות בארץ היעד לדוגמא לתערוכה.

שילוח בינלאומי מקפל בתוכו מגוון שירותים: שירותים לוגיסטיים, תובלה ימית, יבשתית, אווירית ועמילות מכס.

מחירי שילוח בינלאומי אינם שרירותיים, הם מבוססים על מצע רחב של גורמים ואין בהכרח מחירון סטנדרטי. מומלץ לקחת כמה הצעות מחיר והסכמי התקשרות מחברות שילוח, לפני שחותמים הסכם שילוח עם חברה כזאת או אחרת.

אומדן עלות שילוח מושפע מהגורמים הבאים:

 1. ארץ ממנה מבצעים שילוח בינלאומי וארץ היעד
 2. סוג השילוח הבינלאומי – ימי או אווירי
 3. עונת השנה של השילוח הבינלאומי
 4. ערכו של המטען
 5. משקלם וגודלם של המטענים
 6. סוג המטען (מוצרי צריכה, מטען רגיש, וכו`)
 7. עלות העמסה ופריקה בנמלים
 8. שימוש במתקני אחסנה
 9. מכס ושירותי עמילות מכס
 10. מיסי יבוא/יצוא
 11. חיובי מסוף
 12. שערי מטבעות
 13. דרישות אריזה
 14. ביטוחים

.

כאמור, ישנם כמה גורמים קבועים, פחות או יותר, שמשפיעים על מחירי השילוח הבינלאומי  – חשוב שתכירו אותם היטב – כל אלו הם פרמטרים חשובים שיקבעו במידה רבה את עלות השילוח.

כעת, לאחר שיש בידכם את האומדן ואת הידע, יכולת המיקוח שלכם עולה והסיכוי למצוא חברה מקצועית בעלות זולה יותר – עולה באופן ניכר. מומלץ לעבוד עם חברת שילוח וותיקה ומקצועית מאחר ולחברות שילוח גדולות יש קשרים ארוכי טווח בכל המקומות הנכונים, לרבות נמלים, רשויות מכס ורשויות ממשלתיות.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים